Australian Opal Mines
  • Home
  • Opal Categories
  • All Opals
    • Opals Price List
  • Offers
  • About Us
    • Trading Information
    • Reviews
  • Facts & Stories
    • What is the lure of the opal?
    • Mintubi
    • Investment story
    • Opal Stories by Murray
    • Opal Stories from friends
  • Contact
  • Old website
Select Page

Opals in stock with Australian Opal Mines

Mintubi Opal Chips some Gems only $60/oz 1.3oz IMG1182

$78

$78 IMG1182 – Mintubi Chips some Gems only $60/oz 1.3o

$78 IMG1182 - Mintubi Chips some Gems only $60/oz 1.3oz

Contact us about this opal product

Mintubi Opal Chips some Gems only $60/oz 1.3oz IMG1182

Related products

  • Opal Queensland Boulder Fish 6221-5

    $595
  • Opal Queensland Boulder Horse Head Carving 2324#

    $345
  • Opal Mintubi Black Indian Carving 4865

    $325
  • Opal Mintubi Bird Carving 2215

    $245
  • Opal Mintubi Indian Carving

    $225
  • Opal Mintubi Dog Carving 1741

    $55
  • Opal Andamooka Matrix Carved Dragon 5813

    $135
  • Sale!

    Opal Mintubi Semi Black Horse Head Carving IMG325-7

    $1,350 Original price was: $1,350.$900Current price is: $900.
  • Opal Darkbase Jelly Owl Carving 6038-42

    $535
  • Opal Lambina Ram Carving

    $125
  • Opal Queensland Boulder Bird Carving

    $130
  • Opal Mintubi Fish Carving 3700

    $275
Copyright 2019, Australian Opal Mines. All rights reserved.
All prices on this website are in US $ Dollars
Murray Willis

Website design in Adelaide